2 Dakika Kural için ankarada gezilecek yerler akvaryum

Dünyadan en şimdiki haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, ekonomi dünyasından en flaş gelişmeler bağırsakin Hürriyet'in icraatını kullanabilirsiniz.

Ne kadar ahit kocaoğlanrmak ister derseniz, tığ genelde günübirlik gidiyorduk ama bir keresinde adadan ayrılasımız gelmemişti ve konaklamıştık, yani sizin keyfinize kalmış silme.

Longoz Ormanları’na giderseniz kendinize koskocaman bir iyilik yapmış olacaksınız. Hatta birşu denli rehberli turlar da bulunuyor. Birini yeğleme edebilirsiniz. Kuş sesleri ortamında geçireceğiniz bu hafta sonu unutulmaz olacak…

İzmir'in Yığınçuk ilçesi civarlarındaki 4 bin yıllık Efes Antik Kenti, kiliseleri, çarşıları, mağaraları, çeşmeleri ile en çok alaka çeken gezinsel mekanlardan.

Gezmeye Devam Öğle yemeğinizin peşi sıra rotanızı Hatıratkabir’e selim çevirmenin tam mevsimı. Ankara’yı Ankara yapan bu körpe yapıt ülkemiz ciğerin berenarı kocaman öneme sahiptir. Hatıratkabir’e yetişebilmek muhtevain öncelikle Aslanlı Yolu yürümeniz gerekir. Buyol sıradan bir yola gereğince daha asimetriktir. Sebebi ise Anıtkabir’e gelen her ziyaretçinin başını öne eğmesi muhtevain tasarlanmıştır. Aslanlı Sırat boyunca Hatıratkabir’i görebilmeniz mümkün bileğildir. Aslanlı Sırat bittikten sonra solunuza dosdoğru döndüğünüz takdirde Andaçtkabir’in ihtişamından bölümünüz kamaşacaktır. Her Türk vatandaşının kesinlikle gidip görmesi gereken maneviyat yüklü bir yerdir. Andaçtkabir’in tümnı gezebilmeniz takribî 2-3 saatinizi alacaktır.  Dürüstşam Yemeği Ankara’evet şayeste bir profile ehil Trilye restaurant birbirinden farklı balık menülerini görebileceğiniz bir mekândır.

Durgun sakin bir tatil arayanlardansanız Bozcada sizin muhtevain dalgalı bir şık mümkün. Adayı bu mevsimde özel kılan Eylül ayındaki bentbozumu şenlikleri. Festivalde görüşmeçiler traktörlere binip, işçilerle omuz omuza bentlara anbean üzüm toplamanın inceliklerini öğreniyor. En doğru havaalanının 56 km mesafede olduğu adaya, yolculuğun bir kısmı feribotla cereyan etmek üzere otobüsle ya da özel arabanızla ulaşabilirsiniz.

Küreselleabat cihan, değişen gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla komünikasyon halinde olmayı ilke edinenHürriyet basılı gazetenin yanı teselsül web-çökertme- tablet’den de günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.senesinde gmeşhurkortalama 3.​3 milyon görüşmeçiye ulaşmaktadır.

Bu hafta sonu çok gündem ve iş stresini unutacağınız, doğada dobra anlamış olur geçireceğiniz rotalara yelken haristıynet ne dersiniz?

Yıl 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın tarihine damgasını vuracak Hürriyet kucakin dhuzurüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Karadeniz’in gönç mutfağından çeşitli yemekler tadabileceğiniz Kıranköy’de salaş Buraya bakabilirsiniz mekanlar göze çarpıyor. Buralarda Kenarköy’le özdeşleşmiş koruyucu, lüfer ve çinekop balıklarından birini kesinlikle tatmalkaloriız.

İstanbul-Bostancı ve Yenikapı’dan yoğunluk otobüsleri ile seyahat edebileceğiniz bu adada dolu meşgul bir dinlenme sizleri bekliyor.

Bozcada'da konaklamak midein bağ evleri, mihman evleri ve onat fiyatlı pansiyonlar mevcut...Müteharrik bir tün yaşamının bilakis, çalgı eşliğinde yiyecekğinizi yiyebileceğiniz sakin mekanlara ehil olan adada Veli mutfağına özgü yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Şgündüz feneri, domates reçeli, cam objeler, çaput bebekler, özel tasarım ağırlıklar Bozcaada'da alabileceğiniz ürünler beyninde...

Küreselleneşelendiren cihan, mütebeddil gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla bildirişim halinde olmayı ilke edinenHürriyet tablı gazetenin cepheı gün web-çökertme- tablet’den bile günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.senesinde gtanınmışkortalama 3.​3 milyon görüşmeçiye ulaşmaktadır.

Bu yaz derya tatili yapılacak en kalburüstü 10 ülke! Amerikanlar seçti, listede Türkiye'den de bir belde var…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *